• Zapraszamy na balik karnawałowy dla przedszkolaków "Karnawał w kolorze tęczy" wtorek 14.01.2020 godzina 10.00

Pasowanie na Przedszkolaka

2018-11-20 18:06 | galeria | komentuj na facebook

W listopadzie świętowaliśmy w naszym Przedszkolu uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka". W kameralnym, przedszkolnym gronie śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy i cieszyliśmy się nowymi znajomościami.

Projekt "Kraje" gr. 2

2018-11-18 19:07 | galeria | komentuj na facebook

W grupie II projekt "Kraje" trwa w najlepsze :) Wraz z naszymi ekspertami byliśmy już w Danii, Francji, Niemczech, Egipcie, Japonii :) z niecierpliwością czekamy na dalsze podróże i naszych ekspertów!

100 lat Niepodległa

2018-11-14 18:40 | galeria

Nasze Przedszkole również świętowało uroczyście obchody 100 lat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Cudowna "Mozaika" sprawiła, że wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski.

Dyniowe warsztaty w Ogrodzie Państwa Gładysiaków

2018-11-07 18:57 | galeria | komentuj na facebook

Dziś całym przedszkolem udaliśmy się do Ogrodu Ekologicznego, a tam..... działo się mnóstwo wspaniałych rzeczy: oglądaliśmy gigantyczne okazy dyni, sprawdzaliśmy czy gleba dla dyni jest odpowiednio żyzna, poznawaliśmy rożnych kuzynów dyni, poznaliśmy miejsca na mapie gdzie rosną dynie, a na koniec mogliśmy ozdobić własne dynie :) zabawa była wspaniała :)

Eksperymentujemy

2018-10-22 18:21 | galeria

Eksperymenty, woda, pianka i kolory to jest coś co lubimy najbardziej! Zabawy w badawcze w najmłodszej grupie sprawiają dużo radości i dostarczają niesamowitych wrażeń ;-)

Kącik Montessori w gr. 2

2018-10-21 19:13 | galeria | komentuj na facebook

Dzieci  w gr. 2 utworzyły kącik Montessori. Rozwijają dzięki temu sprawność dłoni i nabywają umiejętności w zakresie tzw. Życia codziennego np. obierają ogórka(umiejętność bezpiecznego użycia obieraczki), kroją (posługiwanie się nożem) i dzieliły się nim (częstowały, kompetencje społeczne) oraz uczyły się posługiwać tarka-tarły na tarce kostki mydła, które mogły zabrać do domu i użyć w kąpieli.

Kasztany w gr. 1

2018-10-08 19:57 | galeria

Bawimy się kasztanami i ćwiczymy zręczność dłoni i palców, czyli zabawy manualne :-) Dla kogo naszyjnik z kasztanów?