• 25.10.2018 przedstawienie "Pomaluj mój świat! Malujemy tańcem, tańczymy kolorami"

Zima

2018-01-29 18:15 | galeria

Hu hu ha! Hu hu ha! Zima nie jest taka zła :D

Balik karnawałowy 2018

2018-01-29 18:12 | galeria

W środę 10 stycznia odbył się w naszym Przedszkolu "Bal karnawałowy" :-) Zabawa była wspaniała, swoją obecnością zaszczyciło nas mnóstwo przepięknych księżniczek, drakula, biedronka, piraci, kotki, motylki i piraci!!

Projekt "Kamienie" w gr. 3

2017-12-19 09:10 | galeria

Od października do listopada grupa III realizowała projekt "Kamienie". Był to niezapomniany czas różnych wypraw terenowych i spotkań z ekspertami. Dzieci zdobyły dużą wiedzę z zakresu geologii, poznały różne skały i minerały. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w realizację projektu.

Dziękujemy!

Targi "Smaki regionów"

2017-10-12 09:40 | galeria | komentuj na facebook

We wtorek 26.09 grupa 2 i 3 uczestniczyly w Targach "Smaki Regionów".  Dzieci wzięły udział w warsztatach pt. "Owoce" gdzie wykonały z owoców  jeze, pieski i inne zwierzaki. Kolejnymi warsztatami była "Mini  piekarenka", gdzie każde dziecko upieklo swoja własną bułeczkę :-) Oprócz warsztatów dzieci miały okazję posmakować różnych wyrobów regionalnych.

Pasowanie na Przedszkolaka

2017-10-12 09:33 | galeria | komentuj na facebook

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń :) Powitaliśmy nowe dzieci w naszej grupie pasując je na Przedszkolaków, a  następnie rozpoczęliśmy wspólne świętowanie od poszukiwania skarbów,  wskazówki doprowadziły nas do  medali i pysznych babeczek, kiedy  nabraliśmy energii czekały na nas Bańki mydlane i dyskoteka z Gumi Misiem:)

Jesienny piknik z "Pyrą"

2017-10-12 09:23 | galeria | komentuj na facebook

W piątek 6 października odbył się w naszym przedszkolu jesienny piknik integracyjny dla dzieci i rodziców. Niestety pogoda nie do końca nam dopisała, ale za to humory bardzo :-) Dzieci, rodzice i panie miały okazję wziąć udział w licznych zabawach z pyrą! Było m.in. łowienie pyry za pomocą wędki, toczenie, rzucanie i wiele innych atrakcji przygotowanych przez grupę "Swarożyc". Nie zabrakło również poczęstunku o który zadbały dzieci :-) Najmłodsza grupa zakisiła wcześniej ogórki, średniaki przygotowały gzik z pyrkami w mundurkach, a najstarsza grupa upiekła ciasta drożdżowe. Była suuuuper zabawa!

Piknik rodzinny 2017

2017-07-07 13:03 | galeria | komentuj na facebook

We wtorek 20.06.2017 w ogrodzie przedszkolnym odbył się piknik rodzinny połączony z zakończeniem roku dla naszych odchodzących do szkoły starszaków. Zabawy i śmiechu było mnóstwo, za co bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, Dzieciom i grupie artystycznej "Mozaika" :-)

Wycieczka autokarowa do Witoldzina