• Zapraszamy małe Skrzaty do "Parkowych Skrzatów" zwolniły nam się miejsca!

Czerwiec to miesiąc sukcesów naszych pracowników!

2019-06-28 10:45 | galeria

W środę 19 czerwca Pani Dyrektor Przedszkola „Parkowe Skrzaty” Alina Małgorzata Skrobek otrzymała od Prezydenta Miasta Poznania nagrodę za wprowadzenie i rozpowszechnianie nowatorskich rozwiązań w edukacji przedszkolnej. Natomiast Pani Karolina Paradzińska 25.06 zdała egzamin przed Komisją egzaminacyjną na stopień nauczyciela mianowanego, w skład której wchodzili: Przedstawiciel Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Kuratorium Oświaty, Ekspertki MEN i Dyrektor Przedszkola. Cieszymy się z sukcesów naszej kadry i Gratulujemy! :-)

Festyn 2019

2019-06-18 11:59 | galeria

W piątek 14 czerwca bawiliśmy się wspólnie z dziećmi i rodzicami na pikniku rodzinnym. Były występy taneczne dla Mamy i Taty oraz pożegnanie najstarszej grupy. Animacje przygotowała dla nas grupa artystyczna Mozaika. We wszystkich atrakcjach brały udział nie tylko dzieci, ale również rodzice i kadra przedszkola. Dziękujemy za wspólną zabawę

Projekt " Ciało człowieka" u Maluszków

2019-05-08 08:16 | galeria

Maluszki w ostatnim czasie bardzo interesują się swoim ciałem, dlatego postanowiliśmy rozwinąć ich zainteresowanie i poszerzyć ich wiedzę. Dzieci przyniosły już do przedszkola rozmaite książki o ciele, zaprosiliśmy eksperta lekarza i fizjoterapeutę, którzy opowiedzieli nam o swojej pracy:-)

Wiosna w naszym ogrodzie

2019-03-29 11:45 | galeria | komentuj na facebook

W naszym przedszkolnym ogródku kilka zmian :-) Pojawił się szałas, domek dla owadów, kuchnia błotna i mały skalniak na którym możemy obserwować różne owady :-D

Wizyta w Laboratorium wyobraźni PPNT

2019-03-27 12:38 | galeria

We wtorek 26 marca dzieci z "Parkowych Skrzatów" odwiedziły "Królową Antoninę" w Laboratorium Wyobraźni. Poznaliśmy naszą sąsiadkę mrówķę, a przez lupy mogliśmy dostrzec również jej malutkie dzieci.

Małe zoo w centrum Poznania

2019-03-22 12:58 | galeria

W piątek 22.03.2019 nasze przedszkole odwiedziło "Małe zoo w centrum Poznania". Dzieci miały okazję zobaczyć i dotknąć ślimaki afrykańskie, wije, wkraczany, straszaki, tarantulę i skorpiona. Było fantastycznie :-)

Powitanie wiosny

2019-03-21 11:54 | galeria | komentuj na facebook

Przedszkolaki witały wiosnę kolorowym korowodem z Marzanną i gaikiem, który przeszedł tradycyjnie po Poznańskim Parku Naukowo Technologicznym :-) Wiosno, przybyyywaj!

Projekt "Koty"

2019-03-11 11:22 | galeria

Nasze starszaki realizują właśnie projekt "Koty". Były już m.in z wizytą u weterynarza i gościły kota w naszym przedszkolu. A ich sala zamieniła się w koci zakątek :-)

Dzień Babci i Dziadka w gr. 1

2019-02-04 19:34 | galeria

9 stycznia 2019 w grupie 1 odbyło się spotkanie dla "Babci i Dziadka" z okazji ich święta. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki, zatańczyły, złożyły Dziadkom życzenia i zaprosiły do wspólnego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim za przybycie :-)

Idą Święta

2018-12-21 08:38 | galeria

W środę 19 grudnia "Parkowe Przedszkolaki" odwiedził Gwiazdor. Wspólnie śpiewaliśmy świąteczne piosenki i kolędowaliśmy. Nie zabrakło drobnych upominków dla naszych Skrzatów.