• Rekrutacja na rok 2018/2019 od 26.02 godzina 9.00 do 12.03.18 do godziny 16.00

Jesteśmy placówką niepubliczną, działającą od 2011 r.

Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Pracujemy w trzech grupach wiekowych po 18 dzieci. Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30 przez cały rok kalendarzowy. Mieścimy się w nowym budynku z ogrodzonym i bezpiecznym dla dzieci placem zabaw.

Posiadamy 3 sale do zajęć i zabaw

Podzielone na strefy (badawcza, manipulacyjna, domowa, czytania, spotkań grupowych), zaaranżowane tak, by inspirować do twórczej zabawy i wyzwalać samodzielną aktywność dzieci.

Dysponujemy wielofunkcyjną salą do zabaw ruchowych

Dzieci doskonalą umiejętność wspinania się, zwinność, oraz zmysł równowagi. Korzystamy z atelier plastycznego, kącika wodnego, które dają możliwość tworzenia, rozwijania kreatywności, eksperymentowania, oraz  prowadzenia doświadczeń wielozmysłowych przez dzieci.