• Zapraszamy Przedszkolaki na przedstawienie "Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj jak ciekawy jest Poznań" 4.04.2019 g. 14.15

Jesteśmy placówką niepubliczną, działającą od 2011 r.

Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Pracujemy w trzech grupach wiekowych po 18 dzieci. Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30 przez cały rok kalendarzowy. Mieścimy się w nowym budynku z ogrodzonym i bezpiecznym dla dzieci placem zabaw.

Posiadamy 3 sale do zajęć i zabaw

Podzielone na strefy (badawcza, manipulacyjna, domowa, czytania, spotkań grupowych), zaaranżowane tak, by inspirować do twórczej zabawy i wyzwalać samodzielną aktywność dzieci.

Dysponujemy wielofunkcyjną salą do zabaw ruchowych

Dzieci doskonalą umiejętność wspinania się, zwinność, oraz zmysł równowagi. Korzystamy z atelier plastycznego, kącika wodnego, które dają możliwość tworzenia, rozwijania kreatywności, eksperymentowania, oraz  prowadzenia doświadczeń wielozmysłowych przez dzieci.