Dzień Dziecka 2022

2022-06-03

Tegoroczny Dzień Dziecka upłynął pod hasłem zabaw w ogrodzie. Rozpoczęliśmy od… gradu, który nas zaskoczył zaraz po wyjściu na dwór - dzieci były zachwycone, co za emocje! Później przedszkolaki miały możliwość skorzystania z szeregu przygotowanych przez kadrę atrakcji takich jak: malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki we włosach, dmuchanie baniek mydlanych, zabawa cieczą newtonowską i obserwowanie jej właściwości, pokonywanie toru przeszkód, przeciąganie liny, spacer na szczudłach. Ponownie otwarta została również ścieżka sensoryczna po której przedszkolaki przeszły w ramach inauguracji. Dzieciaki miały również okazję do delektowania się arbuzami i popijania pysznej cytrynowej lemoniady. Na zakończenie dnia wzięliśmy jeszcze udział w przedszkolnym kinie.